Winx club fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club fans

Dobrodošli na najbolji winx club forum za sve fanove winx-a uživajte!!!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 °°<Ana's diary>°°

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin
ANA.Bloom~Flora~Musa


Broj postova : 884
Bodovi : 1069
Join date : 28.01.2010
Lokacija : Na netu i u Svijetu!

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimepet ruj 03, 2010 1:00 am

BIO JE TO JEDAN DAN KAD SAM SE VRATILA KUĆI(BILA SAM KOD BAKE).JEDAN LOVRO...MOJA SESTRIČNA MI JE REKLA DA JOJ JE ON REKAO DA JE ZALJUBLJEN U MENE(LOOOOOODO).JOŠ PRIJE NEGO ŠTO MI JE REKLA BILO MI JE ČUDNO U NJEGOVOJ BLIZINI...KAD SAM BILA SA MOJOM SESTRIČNOM,KAD JE ONA GLEDALA JEDNU SERIJU(BLJAK)JA SAM JE MUČILA DA IDEMO VAN(JER JE VANI BIO TAJ LOVRO).ONA JE REKLA KAD ZAVRŠI SERIJA,JA NISAM HTJELA IĆI VAN SAMA BILO ME SRAM.HTJELA SAM IĆI VAN JER SAM SE UZ NJEGA OSJEČALA SIGURNO(ČUDNO NE,SAMO MI NEMOJTE REĆI DA SAM LUDA!!!)
Do sljedečeg pisanja
[Vrh] Go down
ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin
ANA.Bloom~Flora~Musa


Broj postova : 884
Bodovi : 1069
Join date : 28.01.2010
Lokacija : Na netu i u Svijetu!

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimepet ruj 03, 2010 1:01 am

nervozna sam zbog 5. raz.
sve će biti drukčije
što ako nebudem išla sa svojim prijateljima u razred? pale pale pale pale pale pale
[Vrh] Go down
ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin
ANA.Bloom~Flora~Musa


Broj postova : 884
Bodovi : 1069
Join date : 28.01.2010
Lokacija : Na netu i u Svijetu!

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimened ruj 05, 2010 2:33 am

sutra počinje škola
imam novu torbu,knjige,bojice,špicericu ali i dalje nemam novu pernicu
xD
bojim se 5.
pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale
[Vrh] Go down
ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin
ANA.Bloom~Flora~Musa


Broj postova : 884
Bodovi : 1069
Join date : 28.01.2010
Lokacija : Na netu i u Svijetu!

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimesub stu 13, 2010 4:09 am

Dobro je u 5....
...ako ne uračunamo one 2 jedinice
xDDDD
Nema puno novosti osim ove:
SVIDEČKI U ŠKOLI SU ZALJUBLJENI U MENE! affraid affraid affraid
Samo se nadam da to nebudu napisali u školske novine!onda ću razbiti sve dečke u školi i napraviti da je to škola za cure.xDDDD.Što je nemoguče.xD.Pa eto dugo nisam pisala u ovaj svoj dnevnik...postala sam prava strašljivica.Kada netko stavi neku masku i ono napravi buuu ja počnem rištati i bježati kao da sam pobjegla iz ludnice!xDDDDD
[Vrh] Go down
°°Flora~4ewer°°
Ti si najjača vila
Ti si najjača vila
°°Flora~4ewer°°


Broj postova : 1175
Bodovi : 1322
Join date : 18.12.2010
Lokacija : sa ribom na suhom

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimesub pro 18, 2010 6:06 am

ANA.Bloom~Flora~Musa je napisao/la:
BIO JE TO JEDAN DAN KAD SAM SE VRATILA KUĆI(BILA SAM KOD BAKE).JEDAN LOVRO...MOJA SESTRIČNA MI JE REKLA DA JOJ JE ON REKAO DA JE ZALJUBLJEN U MENE(LOOOOOODO).JOŠ PRIJE NEGO ŠTO MI JE REKLA BILO MI JE ČUDNO U NJEGOVOJ BLIZINI...KAD SAM BILA SA MOJOM SESTRIČNOM,KAD JE ONA GLEDALA JEDNU SERIJU(BLJAK)JA SAM JE MUČILA DA IDEMO VAN(JER JE VANI BIO TAJ LOVRO).ONA JE REKLA KAD ZAVRŠI SERIJA,JA NISAM HTJELA IĆI VAN SAMA BILO ME SRAM.HTJELA SAM IĆI VAN JER SAM SE UZ NJEGA OSJEČALA SIGURNO(ČUDNO NE,SAMO MI NEMOJTE REĆI DA SAM LUDA!!!)
Do sljedečeg pisanja

Čini mi se da si bila na ovom forumu i to isto napisala ovdje:http://anjastellawinx.forumsmotion.com/forum.htm


Zadnja promjena: Winx 4ewer; ned pro 19, 2010 1:48 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
°°Flora~4ewer°°
Ti si najjača vila
Ti si najjača vila
°°Flora~4ewer°°


Broj postova : 1175
Bodovi : 1322
Join date : 18.12.2010
Lokacija : sa ribom na suhom

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimesub pro 18, 2010 6:07 am

Dakle bila si i na tom forumu???
[Vrh] Go down
ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin
ANA.Bloom~Flora~Musa


Broj postova : 884
Bodovi : 1069
Join date : 28.01.2010
Lokacija : Na netu i u Svijetu!

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimesub pro 18, 2010 9:48 am

da
samo rijetko dolazim
ali sada si stavila link... ^_~
[Vrh] Go down
°°Flora~4ewer°°
Ti si najjača vila
Ti si najjača vila
°°Flora~4ewer°°


Broj postova : 1175
Bodovi : 1322
Join date : 18.12.2010
Lokacija : sa ribom na suhom

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimened pro 19, 2010 1:47 pm

I???Šta s tim što sam stavila link????
[Vrh] Go down
ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin
ANA.Bloom~Flora~Musa


Broj postova : 884
Bodovi : 1069
Join date : 28.01.2010
Lokacija : Na netu i u Svijetu!

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimeuto pro 28, 2010 1:16 pm

malo ću češće dolaziti
[Vrh] Go down
ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin
ANA.Bloom~Flora~Musa


Broj postova : 884
Bodovi : 1069
Join date : 28.01.2010
Lokacija : Na netu i u Svijetu!

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimeuto pro 28, 2010 1:22 pm

Praznici,moji praznici...
skoro ste gotovi a ja još nisam ni pročitala lektiru ni napravila neku piramidu zdrave prehrane iz prirode,...šta mogu,postala sam lijena i dosađujem se,dosadna škola...još mi samo hvali jedna jedinica...prvo školsko polugodište sam prošla sa 4 jer sam imala dve trojke zaljučene(iz prirode i povijesti XP),imala sam četvorke iz matematike(koju mrzim i koja mi baš i neide),hrvatskog,geografije,tehničkog i informatike,a 5-ice iz likovnog,glazbenog,engleskog,talijanskog,tjelesnog i vjeronauka...zadovoljna sam sa ocjenama i uspjehom.Za Božić sam dobila hula-hup,torbicu sa mobitel,kišobran,sjajilo za usne,hannah montana tri parfema,odječu,shockin' bandz i još neke sitnice.......
[Vrh] Go down
ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin
ANA.Bloom~Flora~Musa


Broj postova : 884
Bodovi : 1069
Join date : 28.01.2010
Lokacija : Na netu i u Svijetu!

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimečet pro 30, 2010 1:48 am

Glupa lektira!
ima preko 200 stranica a ja još nisam završila čitati 2. priču!Još je moram i napisati.Dosadno mi je,....................
[Vrh] Go down
°°Flora~4ewer°°
Ti si najjača vila
Ti si najjača vila
°°Flora~4ewer°°


Broj postova : 1175
Bodovi : 1322
Join date : 18.12.2010
Lokacija : sa ribom na suhom

°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitimečet pro 30, 2010 2:31 am

Moram ju i ja pročitati.Još napisat bilješke ovo ono...
[Vrh] Go down
Sponsored content





°°<Ana's diary>°° Empty
PostajNaslov: Re: °°<Ana's diary>°°   °°<Ana's diary>°° Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
°°<Ana's diary>°°
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club fans :: Fun kutak :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: